Eerste visles met de Dalton school geslaagd!

terug naar overzicht

Donderdag, 8 juni 2023

Vandaag de eerste visles verzorgd voor de kinderen van de Dalton school, samen met Wilma en onze nieuwe Vismeester Bertus ten Harkel uit Breedevoort en super mooi weer. Iedereen ving wel weer vis maar soms ook met wat hulp want echt goed bijten deden de vissen niet, toch weer uit kunnen uitleggen hoe je een vis netjes behandeld, eerst met natte handen de vis zachtjes vast houden en onthaken, voor veel kindern even wennen maar ze vonden het prachtig. Weer een geslaagde les over wat er in de natuur te beleven is.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies