Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Nieuw: online aanvraag jeugdvergunning

terug naar overzicht

Zaterdag, 11 augustus 2018

Vanaf nu is het mogelijk om via onze website online een jeugdvergunning aan te vragen. Het aanvraagformulier is terug te vinden onder het menu Jeugd.

Na het invullen van het aanvraagformulier wordt er een e-mail de naar het opgegeven e-mailadres gestuurd. Deze e-mail bevat een link waarmee de visvergunning kan worden gedownload. Om de vergunning te openen dient u wel Adobe Acrobat Reader geïnstalleerd te hebben op uw computer.

De vergunning dient vervolgens uitgeprint te worden.  En tijdens het vissen in bezit te zijn aan de waterkant van de Bielheimerbeek. De voorwaarden van het gebruik van de visvergunning staan op de uitgeprinte vergunning.